43.00zł 36.55zł

Montaż elementów i podzespołów pneumatycznych i hydraulicznych. Kwalifikacja E.3.2.

Montaż elementów i podzespołów pneumatycznych i hydraulicznych. Kwalifikacja E.3.2.
Montaż elementów i podzespołów pneumatycznych i hydraulicznych. Kwalifikacja E.3.2-Podręcznik do nauki zawodów technik mechatronik / monter mechatronik. Szkoły ponadgimnazjalne

Symbol: 161338

ISBN: 9788302157219

Typ: podręcznik

Nośnik: Książka

Nr aprobaty: 2016

Numer wydania: II

Rok wydania: 2016

Liczba stron: 312

Oprawa: miękka

Robert Dziurski

Opis

Podręcznik skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy kształcą się w zawodach technik mechatronik i monter mechatronik. Realizuje treści z zakresu drugiej części kwalifikacji E.3 (Montaż elementów i podzespołów pneumatycznych i hydraulicznych).

Autor publikacji wyczerpująco omawia budowę i działanie podzespołów i zespołów pneumatycznych oraz hydraulicznych, zasady dobierania narzędzi do ich montażu i demontażu oraz dokonywania oceny ich stanu technicznego. Wiadomości teoretyczne wspiera licznymi przykładami i ćwiczeniami wskazującymi sposoby praktycznego zastosowania wiedzy. W książce znajdują się też zdjęcia, rysunki i schematy, które ułatwią uczniowi zrozumienie i zapamiętanie treści, oraz pytania kontrolne, pomocne w sprawdzaniu stopnia opanowania materiału.

Robert Dziurski – wieloletni nauczyciel przedmiotów zawodowych z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej, egzaminator, współpracownik Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Recenzje
Wyszukiwarka
 
Wpisz nazwę przedmiotu.
Wyszukiwanie zaawansowane
Wydawnictwa
Login
Adres E-Mail:

Hasło:


Zapomniałeś hasła?
Nowe konto
Informacje o wydawnictwie
Inne produkty