winrar download

WinRAR-prosty program, wiele korzyści!

5/5 - (4 votes)

Korzystając na co dzień z komputera spotykamy się często z sytuacją, gdy musimy w sposób nieoczywisty rozpakować pobrane z sieci programy lub zagospodarować posiadane już pliki. Idealnym narzędziem do tego celu jest WinRAR-oprogramowanie na licencji shareware, które rozpowszechniane jest w sposób bezpłatny. Korzystanie z jego pełnej funkcjonalności wymaga jednak zapłacenia określonej kwoty. WinRAR można w łatwy sposób pobrać z wielu stron internetowych.

Wiele zalet wraz z WinRAR’em do pobrania.

WinRAR pozwala na archiwizację oraz kompresję danych. Funkcje te sprawdzają się bardzo dobrze w przypadku, gdy na naszym komputerze dysponujemy wieloma plikami i zależy nam na zachowaniu swoistego porządku na urządzeniu. Zaletą oprogramowania jest niewątpliwie tworzenie archiwa z rozszerzeniem RAR oraz ZIP, które jest w stanie rozpakowywać oraz tworzyć. Posiadanie WinRAR’a to zatem doskonały sposób na oszczędzanie miejsca na dysku, gdyż jest on w stanie w znaczny sposób skompresować dane.

Ściągnij WinRAR, zyskaj bezpieczeństwo.

Program dba również o to, by wykorzystywane przez nas pliki były odpowiednio chronione. W tym celu mamy możliwość tworzenia archiwa chronionego hasłem, co pozwala na zabezpieczenie poufnych danych. Ważną zaletą oprogramowania są także dane naprawcze, których zadaniem jest odtworzenie uszkodzonych zasobów do stanu pierwotnego. Do tego celu wykorzystywane są specjalizowane algorytmy zaimplementowane w dedykowanym oprogramowaniu.

Pobierz WinRAR, postaw na rozwój.

Pomimo tego, że od premiery WinRAR’a minęło już sporo czasu (pierwsza wersja programu powstała w marcu 1993 roku), to należy podkreślić tutaj fakt, iż podąża on stale z duchem czasu. Obecna wersja to wersja 6.10 beta 1. Program Winrar dostępny jest na systemach Windows, Linux, MacOS, a także FreeBSD. Wersja próbna pozwala na korzystanie z oprogramowania przez okres czterdziestu dni, później, by w pełni móc się cieszyć z wszystkich zalet WinRAR’a, należy wykupić licencję-jej koszt wynosi około sto pięćdziesiąt złotych.