29.90zł 26.91zł

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka Repetytorium. Nowa Era

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka  Repetytorium. Nowa Era
Autorzy: Jerzy Janowicz

Seria: 1351

Wydawca Nowa Era

ISBN 978-83-267-3342-0

Rodzaj oprawy Broszura

Liczba stron 192

SKU 068953

Format 210 x 297

Repetytorium "Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka" pomoże skutecznie przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Zawiera praktyczne informacje o egzaminie z matematyki, m.in. kiedy się odbywa, ile trwa, co można i czego nie wolno zabrać ze sobą na egzamin, ilu i jakich zadań należy się spodziewać.

Ułatwia przypomnienie i uporządkowanie niezbędnej wiedzy teoretycznej dzięki podziałowi całego materiału na 8 działów. Informacje są podane w małych porcjach, często są ujęte w schematy, które ułatwiają zapamiętywanie.

Umożliwia wyćwiczenie kluczowych umiejętności dzięki wielu rozwiązanym przykładom i odpowiadającym im ćwiczeniom do samodzielnego wykonania. Zapewnia intensywny trening zadaniowy dzięki bogatemu i różnorodnemu zbiorowi zadań egzaminacyjnych otwartych i zamkniętych.

Jest opracowane ściśle pod kątem egzaminu – w każdym dziale dodano zadania, które zaprezentowała Centralna Komisja Egzaminacyjna. Na końcu publikacji umieszczono dwa zestawy zadań skonstruowane na wzór arkuszy egzaminacyjnych. Można je wykorzystywać w szkole, pod kierunkiem nauczyciela lub w domu podczas pracy samodzielnej. W samodzielnej pracy pomogą uczniowi odpowiedzi i rozwiązania do wszystkich zadań (rozwiązania udostępniane pod kodami QR).

Zawiera przydatne informacje matematyczne w formie plakatowej, związane z wybranymi regułami, wzorami, przekształceniami matematycznymi.

Recenzje
Wyszukiwarka
 
Wpisz nazwę przedmiotu.
Wyszukiwanie zaawansowane
Wydawnictwa
Login
Adres E-Mail:

Hasło:


Zapomniałeś hasła?
Nowe konto
Informacje o wydawnictwie
Inne produkty