Start » Katalog » PODRĘCZNIKI » ATLASY »

22.00zł 19.80zł

Atlas do Przyrody 4 klasa szkoły podstawowej 2017/18

Atlas do Przyrody 4 klasa szkoły podstawowej 2017/18
W atlasie przedstawiono zagadnienia za pomocą dużych, czytelnych zdjęć, rysunków i map, funkcjonalnych infografik oraz schematów, które ułatwiają zrozumienie i zapamiętanie treści – co przekłada się na lepsze wyniki uczniów. Duże i kolorowe ilustracje działają na wyobraźnię czwartoklasistów i pomagają im w zrozumieniu świata przyrody.

Uporządkowane treści biologiczne oraz geograficzne, wymagane nową podstawą programową, w połączeniu z atrakcyjnymi mapami doskonale przedstawiają przyrodę. Atlas Przyroda uwzględnia zmiany z nowej podstawy programowej: dodanie tematów zawierających zagadnienia nowe w podstawie programowej (np. część treści geograficznych)

dla uczniów zdolnych i zainteresowanych – uwzględnienie zagadnień częściowo wykraczających poza podstawę programową („Unia Europejska”, „Klasyfikacja organizmów”)

przedstawienie zagadnień z biologii i geografii jako wprowadzenia do nauki tych przedmiotów w klasach 6–8 szkoły podstawowej umieszczenie zagadnień fizycznych i chemicznych ujętych w podstawie programowej („Substancje sprężyste, kruche i plastyczne”, „Oznaczenia substancji szkodliwych dla zdrowia”).

Podczas pracy z Atlasem uczeń poznaje między innymi takie zagadnienia jak: wyznaczanie kierunków świata, skala i podziałka na mapie, budowa rzeki, podział administracyjny Polski i jej ukształtowanie, podział polityczny Europy czy funkcjonowanie układów organizmu ludzkiego.

Autor: Praca Zbiorowa

Wydawnictwo: WSIP

Rok wydania: 2017

ISBN: 978-83-02-16880-2

Strony: 56

Format: 21 X 29,5 cm

Oprawa: oprawa broszurowa

Recenzje
Wyszukiwarka
 
Wpisz nazwę przedmiotu.
Wyszukiwanie zaawansowane
Wydawnictwa
Login
Adres E-Mail:

Hasło:


Zapomniałeś hasła?
Nowe konto
Informacje o wydawnictwie
Inne produkty