39.00zł 27.90zł

Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie. Katarzyna Grochola, Andrzej Wiśniewski

Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie.   Katarzyna Grochola, Andrzej Wiśniewski
Katarzyna Grochola, Andrzej Wiśniewski Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie Strony: 332, Format: 12,5x20 cm

ISBN: 978-83-08-04804-7

EAN: 9788308048047

Rok wydania: 2011

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Kategorie: wywiady, rozmowy, psychologia, socjologia

Oprawa: oprawa twarda

Dlaczego kompromis jest złą rzeczą? Kto jest mistrzem w strzelaniu fochów? Dlaczego wszystko, co trwałe, jest chwiejne? Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie to wciągający poradnik na temat typowych zachowań w związkach, stworzony w intrygującej formie dialogu między Katarzyną Grocholą i Andrzejem Wiśniewskim, terapeutą rodzinnym warszawskiego Laboratorium Psychoedukacji.

Katarzyna Grochola – najpopularniejsza polska współczesna pisarska literatury kobiecej. Jej książki sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy. Autorka felietonów i współscenarzystka popularnych seriali telewizyjnych. Autorka bestsellerowych powieści. Dwukrotna laureatka nagrody AS EMPIK-u oraz nagrody Bestseller Empiku w kategorii literatura polska za rok 2010.

Andrzej Wiśniewski - doktor filozofii, superwizor treningu psychologicznego i psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczył się psychoterapii w Poradni Synapsis. Aktualnie jest kierownikiem Studium Terapii Rodzin w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji.

Recenzje
Wyszukiwarka
 
Wpisz nazwę przedmiotu.
Wyszukiwanie zaawansowane
Wydawnictwa
Login
Adres E-Mail:

Hasło:


Zapomniałeś hasła?
Nowe konto